Kurucu - Genel Müdür Okan ÇİFTÇİ

Çiftçiler Group olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite standartlarına uyarak seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamız satış organizasyonunu profesyonelce yapıp; satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Çiftçiler Group gerek yurtiçi gerekse yurtdışında çeşitli sektörlerdeki firmalara hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz sektörler oteller,okullar,hastaneler,kurumsal şirketler ve kamu kuruluşlarıdır. Satış organizasyonumuzda öne çıkan ürünlerimiz hijyen sistemleri,temizlik kağıtları,deterjan,çöp poşetleri,yardımcı ekipmanlar,plastik ve ambalaj ürünlerimiz,market poşetleri,baskılı poşetler, medikal yardımcı ürünlerimiz bulunmaktadır.

 • Misyonumuz - Vizyonumuz
 • Amacımız; gelişen dünyada kalitemizi ve müşteri memnuniyetini arttırarak, yurtiçi ve yurtdışı firmaları çatımız altında birleştirerek güçlü bir pazar payı olusturmaktır. Çiftçiler imzası taşıyan üretimini yaptığımız her üründe kalite standartlarının en üst seviyede tutarak müşterilerimizin güvenirliğini korumak, devamlılığı sağlamak ve dürüst çalışma bilincimizle yolumuza devam etmektir.

  0
  Tamamlanan Sipariş
  0
  AKTİF İŞLETME
  0
  Proje
  0
  MUTLU MÜŞTERİ

  Çalışmaktan mutluluk duyduğumuz bazı markalar .